Všetky naše plynové krby, sú navrhnuté tak, aby vám poskytli maximálny komfort a pohodlie. Krby na plyn sú svojou exkluzivitou, funkčnosťou, spoľahlivosťou a výhrevnosťou porovnateľné s krbovými vložkami na drevo. Rovnako neprídete ani o atmosféru praskajúceho ohňa bežného krbu na drevo, pretože tá je rovnaká.

Každý z našich krbov je ovládaný špeciálnym diaľkovým ovládaním a na výber máte taktiež možnosť prepojiť krb s vašim mobilným telefónnom alebo tabletom vďaka našej vlastnej aplikácii.

Prelistujte si náš aktuálny katalóg krbov na plyn

Pozrieť katalóg →

Moderné funkcie

Každý náš plynový krb má zabudovanú funkciu ecoWAVE. Tá umožňuje nastaviť horenie s premenlivým výkonom a výškou plameňa, čím sa zabezpečí maximálna efektívnosť horenia a vykurovania.

Väčšie krby obsahujú navyše ecoSWITCH, ktorá umožňuje vypnutie bočných horákov, keď ich už nepotrebujete. Vďaka obom funkciám budete schopní ušetriť 40 % až 60 % paliva.

Garancia kvality

Na všetky naše krby poskytujeme 8 ročnú záruku na hlavnú konštrukciu plynového krbu o ich kvalitu sa preto báť nemusíte. Návrh každého plynového krbu rovnako podlieha najprísnejším európskym štandardom aby bola zabezpečená maximálna bezpečnosť.

Vyžiadať cenovú ponuku

Krbové vložky na plyn

Krb LUNA 700 H GAS

Krb LUNA 700 H GAS

Krb LUNA 1000 H GAS

Krb LUNA 1000 H GAS

Krb LUNA 1150 H GAS

Krb LUNA 1150 H GAS

Krb LUNA 1300 H GAS

Krb LUNA 1300 H GAS

Krb LUNA 1600 H GAS

Krb LUNA 1600 H GAS

Krb LUNA 1900 H GAS

Krb LUNA 1900 H GAS

Zobraziť všetky krby na plyn →